HiKoki DV18DFWQZ akkus ütvefúró-csavarozó (2 x 2.0 Ah Li-ion akkuval, Hitbox kofferben)
18 V, 55 Nm, 0-350/0-1400 ford/perc
Egységár (szett):
Cikkszám:
DV18DFWQZ
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • Kompakt és könnyű gép.
  • 22-fokozatban állítható forgatónyomaték-tartomány.
  • 2-fokozatú bolygóműves hajtómű.
  • Elektronikus sebességszabályozó rendszer.
  • Elektromos fék.
  • Forgásirányváltás (bal-jobb) csúszó irányváltó-kapcsolóval.
  • Puha markolat.
Géppel szállított tartozékok:
  • 2 db 2.0 Ah akkumulátor
  • töltő
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 0-350 / 0-1400 ford./perc
Üresjárati ütésszám: 0-4900 / 0-19600 ütés/perc
Nyomaték lágy / kemény: 23 / 55 Nm
Tokmányméret: 1,5 - 13 mm
Max. furat lágyacél (1,6 mm vtg.): 13 mm
Max. furat fa (18 mm vtg.): 36 mm
Max. furat tégla: 13 mm
LED lámpa: van
Hosszúság: 218 mm