HiKoki DH40MEY2-WSZ SDS-max fúró-vésőkalapács (kofferben)
1150 W, 9.2 J, 6.8 kg
Befogás: SDS-max;
Egységár (darab):
Cikkszám:
DH40MEY2-WSZ
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Leírás
  • Két üzemmód: ütvefúrás és csak vésés 12 választható vésőpozícióval.
  • UVP: alacsony vibrációs szint a legmagasabb fokú kényelem érdekében.
  • LVH: optimális markolat.
  • Állítható fúrási sebesség.
  • Kapcsolózár.
  • Ergonomikus, puha markolat.
  • Tartós és könnyű ház.
Szállítási terjedelem:
  • oldalfogantyú
  • mélységhatároló
  • zsír
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 1150 W
Ütőenergia: 9,2 J
Üresjárati fordulatszám: 250 - 500 ford./perc
Ütésszám: 1400 - 2800 ütés/perc
Furatátmérő betonban: 40 mm
Furatátmérő betonban fúrókoronával: 105 mm
Befogás: SDS-max
Gép méretei: 471 x 252 x 107 mm